phr.czZeměžluč - Hledání

2xLP+CD

Více detailů


490Kč incl. tax

PH130LPPo osmi letech brněnská punkrock legenda Zeměžluč přichází s novým řadovým albem. Během let, které uběhly od poslední řadové desky kapela vydala několik singlů a aktivně koncertovala, rozhodně tak nelze hovořit o stagnaci. Nová deska je nahraná během jara a léta v novém brněnském studiu Sonidos a materiálu, i po pečlivé probírce, je tolik, že zaplnil dvě LP, nebo jedno CD:) a minutáž je lehce přes hodinu. 
Jestli nějaká kapela zraje jak víno a je desku od desky lepší, je to právě Zeměžluč. Už poslední singly naznačily směr, kterým se kapela vydala a nová deska v nastoupeném směru pokračuje. Přímočaře punkrockové, ale nikoliv primitivní skladby s množství lehce zapamatovatelných melodií a k tomu již klasické Šotyho texty, které jsou osobní, objevné, přemýšlivé ale i jedovaté a filozofující. Na desce je ovšem několik méně dogmatických skladeb, v jedné z nich zpívá i zahraniční host, zpěvačka francouzských La Fraction, Magali, najdeš zde i odkaz na Bo Diddleyho. 
Samostatnou kapitolou je zpracování desky. Dá se s jistotou říct, že něco podobného je neobvyklé nejen u nás, ale i ve světovém měřítku. Album totiž na vinylu vychází jako double LP zabalené v luxusním trojitém gatefoldu (s extrémně tlustým hřbetem), vše je vytištěno na ultratvrdém kartonu s vysokou gramáží. U každého LP navíc najdete i CD s kompletní nahrávkou (CD vychází i samostatně pro ty, co si zatím nepořídili gramec). Vychází i limitovaná číslovaná edice 150ks, kde kromě výše uvedeného najdete i plakát a hlavně bonusový 7“ singl s dalšími dvěma skladbami! 

Ukázky: http://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/hled-n 

Tracklist: 

01. Hledání 
02. Hannover - Nottingham 
03. Zas znova a znova 
04. Žluč 
05. Povzdech 
06. Locked-in-syndrom... 
07. Sbohem Bo 
08. Cesta 
09. Živočišná výroba 
10. XXI. století 
11. Poprvé i naposled 
12. Á la Marion 
13. Já jsem řekl 
14. Stav mysli 
15. Zapomeneš 
16. Tak to není 
17. Dostaneš do držky 
18. Jsem 
19. Každý den je dar 
20. Vídeňská ohlédnutí 
21. V ten den 
22. Tichá noc 
23. Má duše 
24. Na co myslet dřív

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)