phr.czBlitz - Voice Of A Generation


300Kč incl. tax

PH153LPRok 1982 je v punku jedním z nejdůležitějších datumů. V té době definitivně zakořenila druhá vlna punku a vyšla většina zásadních punkových desek druhé dekády punkrocku.

Ve světě snad není nikdo kdo by poslouchal punk a přitom neznal BLITZ. Kapela hrající od roku 1980 byla jednou z prvních na legendárním labelu No Future records a taky pod tímto labelem vydala své první album a to právě v roce 1982.

Voice Of A Generation patří dnes bez diskuze k čistým punkovým perlám. Energický punkrock, jednoduché a melodické vypalovačky a chytlavé refrény. Něco co z desky udělalo dodnes nepřekonanou klasiku. Písničky jako Warriors, I Don’t Need You, Vicious nebo Moscow jsou jen jedněmi z mnoha, co nesmí chybět na žádné pořádné punkové zábavě. Songy Blitz navíc po světě hrají v coververzích stovky dalších kapel.

Teď přesně po 30 letech od premiéry alba vychází deska na PHR Records jeho vinylová reedice! A to jak v klasické podobě podobné původnímu vydání tak i jako sběratelská limitovaná edice na stříbrném vinylu a se stříbrným tiskem obalu.

Tahle deska ani po letech nezestárla a nová edice je toho jen jasným důkazem.

 

http://www.myspace.com/blitzwarriors

 

Tracklist:

 

01. We Are The Boys

02. Time Bomb

03. Voice Of A Generation

04. Bleed

05. I Don't Need You

06. T.O.?

07. Propaganda

08. Criminal Damage

09. Vicious

10. Warriors

11. Nation On Fire

12. Your Revolution

13. Scream

14. 4.Q.

15. Escape

16. Moscow

17. Closedown

 

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)