phr.czDezerter - Blasfemia


350Kč incl. tax

DBLP2013Dezerter a jeho deska z roku 1992. Dlouho dobu naprosto nesehnatelná, resp. díky fanatismu polských sběratelů a nízkému nákladu 500ks předražená a i tak málokdy viděná k prodeji...

Díky starostlivé péči Bezkoca a jeho Pasazer records je k dostání tahle skvělá LP i pro normální smrtelníky a sběratele vyznačující se pouze běžným fanatismem:) Zremastrovaná, vybavená stylovým obalem (stejný papír jako LP Innoxia corpora - Je těžké otočit prst znovu proti sobě!) a znovu připravená ničit mládí, stáří a spokojené životy všech. Tahle deska je totiž jedna z nejdepresivnějších desek jaké jsem slyšel. Když jsem si koupil v devadesátých letech na kazetu, tak sem ji napřed nepochopil, ale později, když jsem si překládal texty, tak sem uznal že tohle teda ne. Přece jen, mladost je radost a ne depky:) Inu, ke stáru člověk preferuje nějaký to hnípání se v temných koutech svého já a texty z Blasfemie, korunované pomalou, místy středně rychlou muzikou Dezerteru jsou k tomu jako stvořené. Dezerter je ostatně jedna z kapel na který přísahám, jsou pro mě obrovskou inspirací a není náhodou že jsme si je pozvali na 15tý narozeniny PHR. Jejich nápaditý, inteligentní punk s výpady do různých příbuzných oblastí je totiž záruka nejvyšší kvality!

Dezerter za třicet let svého hraní nikdy nezměnil základní osu Robert Matera - kytara a Krzystof Grabowski - bicí, nikdy nenahrál desku která by vykrádala sama sebe, nikdy se nedostal do stavu, kdy by existoval jen pro samotnou existenci. Pokud bych měl vybrat jednu kapelu do své osobní a pomyslné síně slávy, docela nepřekvapivě by to byl právě Dezerter.

 

http://www.myspace.com/dezerter

 

tracklist:

01. W Zakamarkach
02. Zdrada
03. Jeszcze Nie Zapomniałem
04. Pierwszy Raz
05. Zakołysanie
06. Masz Wolność – Więc Płać
07. Kradniesz Mój Czas
08. Przemoc Rodzi Przemoc
09. Zabijemy Cię
10. Leżąc (Albo Dylemat Dyletanta)

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)