phr.czBlood, The – False Gestures For A Devious Public


350Kč incl. tax

MBC 028LPThe Blood má pro mě naprosto kultovní status. Tedy přesněji, jejich první deska False Gestures For A Devious Public, je pro mě naprosto zásadní a možná i nejoblíbenější album z UK punku osmdesátých let. Dobrá, možná ne nejoblíbenější, ale rozhodně nejposlouchanější a nejzábavnější! Samozřejmě že v dnešní MP3 době je to měřítko na kokot, když průměrná nahrávka neodsahuje ani jednoho komplet poslechu. Ale prostě to tak mám. 

Kapela vznikla v roce 1982 v Londýně. Jejich vlivy - pánbu zaplať - nejsou jen punkové, jsou tam silné heavy metalové přesahy (v Motorehad/ANWL stylu, ne Helloween!), oi a hardcore. Zvuk Blood je proto pestrý, zábavný a False LP je rozhodně jejich nejlepší. Je poslouchatelná stále dokola, přesto že je naprosto hymnická. 

Chraplavý zpěv, bubeník který není žádný nováček (zahříval stoličku mj. u Angelic Upstarts nebo Major Accident), skvělá nahrávka se silnou produkcí (jak by řekl Ian Glasper) ze známého studia Alaska (mj. Conflict a kapely z jejich party, také Partisans, Vibrators nebo New Model army).

Takže, pokud se vrátíme zpět k mému úvodnímu tvrzení, pokud chceš mít doma LP která reprezentuje věrně UK punk scénu ze začátku osmdesátých let, tak je to kromě Mau Maus, Discharge - Why, Chaos UK - Chaos UK, Partisans  právě tahle deska. Není to zas tak odvážné tvrzení jak to vypadá...

Další muzejní vykopávka, která se díky Mad Butcheru dostala na světlo a zlevnila se tím pádem z 1000kč na 300kč. Limit 500ks!


https://www.youtube.com/watch?v=UQI8XOVlrMM


Tracklist:

 

01. Done Some Brain Cells Last Nite

02. Degenerate

03. Gestapo Khazi

04. Well Sick

05. Sewer Brain

06. Sucker

07. Mesrine

08. Rule 43

09. Joys Of Noise

10. Waste Of Flesh And Bone

11. Throttle Ya Blue

01. Done Some Brain Cells Last Nite

02. Degenerate

03. Gestapo Khazi

04. Well Sick

05. Sewer Brain

06. Sucker

07. Mesrine

08. Rule 43

09. Joys Of Noise

10. Waste Of Flesh And Bone

11. Throttle Ya Blue

 

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky