phr.czDezerter ‎– Wiekszy Zjada Mniejszego


350Kč incl. tax

DEzWZMLP 

01. Rząd Światowy
02. Paradoks
03. Hodowla Głupków
04. Nie Pytaj
05. Na Bruk
06. Większy Zjada Mniejszego
07. Wróg
08. Koalicja
09. Dzieci Gorszego Boga
10. Ścieki

Představovat polský Dezerter po třiceti letech na scéně je asi trochu marné, proto půjdeme k meritu věci.

Každá deska Dezerteru je trošku jiná a není to jen tím časem, který je mezi první a poslední. Kapela se zřejmě snaží inspirovat různými vlivy a nenudit. Větší sežere menšího je sice trošku podobná na poslední LP Prawo do bycia Idiota, ale rozdíly tu jsou. Tahle deska je chytlavější, vyhranější - ačkoliv to neznamená uhlazenější. Jen o kousek dotaženější. Jako by kapela brala minulou desku jako vydařenou generálku a posunula se ještě o kousek dál.

Na první poslech tam jsou všechny ingredience, které u mě dělají dobrou desku. Obal který zaujme, výrazný zpěvák, skvělé kytary a drajv plus a to co Dezerter vždycky uměl. Tedy silné texty. Muzika je pořád punkrock středního tempa, s charakteristickým zpěvem.

Desku odpaluje rychlejší Rzad swiatowy, punkový rýpanec do světového hegemona, pokračuje stejně našláplý Paradoks věnovaný šmírování v zájmu našeho bezpečí. Později, na druhé straně je několik pomalých songů, které mě na první poslech moc nebaví, ale nutno přiznat že teprve na poslech druhý sem ocenil propracovanost melodií a jejich hitový potenciál.

Po skvělých deskách z devadesátých let je tu opět něco co není jen dobré a nadprůměrné ale opět skvělé! Doporučuju všema deseti a jdu si pobrečet do rohu že právě v ČR chybí kapela jako je Dezerter!

 

https://www.youtube.com/watch?v=trsa4DSu64E

 

tracklist:

01. Rząd Światowy

02. Paradoks

03. Hodowla Głupków

04. Nie Pytaj

05. Na Bruk

06. Większy Zjada Mniejszego

07. Wróg

08. Koalicja

09. Dzieci Gorszego Boga

10. Ścieki

 

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)