phr.czBarbed Wire - The Age That Didn't Care


300Kč incl. tax

RRS036LPO Barbed Wire jsem sice už slyšel (a taky četl ve vynikající Burning Britain), ale tak nějak mne tahle kapela míjela. Teprve díky této reedici jejich desky na Radiation Records jsem se poprvé pořádně zaposlouchal do jejich songů a jsem nadšený. Rychlejší punkrock s nezbytným oi nádechem a sborovými vokály. Tohle ti jednoduše nakopne zadek.

Barbed Wire vznikli jako pohrobci Ugen Kampf, kteří sice hráli několik let, ale kromě demáčů nic nevydali. V roce 1984 založili Barbed Wire dva bráchové, právě z kapely Ugen Kampf. Brzo podepsali smlouvu s Oi!Records pro které nahráli tuto debutní desku. Suverénně zvládnutý oi/punk se spoustou hitů, kde mezi melodickými songy najdete i opravdové vypalovačky. 

Barbed Wire ještě stihli natočil split LP s The Abnormal a zúčastnila se kompilace This Is Oi (se perfektním nářezem Nazi Briton (Fuck Off), ale v roce 1988 se kapela rozpadla. The Age That Didn’t Care je dodnes hledaná deska jak fandy oi tak i těmi co mají rádi kvalitní punkrock takže nad touhle reedicí nejde jinak než se zaradovat.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Az71mLDpsnM

 

Tracklist:

01.  Wino’s

02.  The Age That Didn’t Care

03.  Where We Live

04.  Weapons Of War

05.  Brain Damage

06.  Death And Destruction

07.  In The Ghetto

08.  Fuck The Polis

09.  Tory Propagander

10.  T.V. Drug

 

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)