phr.czG.B.H. - No Need To Panic!

LP (barevný)

Více detailů


350Kč incl. tax

PH 196LPVůbec poprvé vychází ve vinylové reedici na barevných deskách tři alba G.B.H. z přelomu osmdesátých a devadesátých let.

Anglický Birmingham byl rodištěm velkého množství zásadních punkových kapel. Jednou z těch, které se dostaly nejdál a dnes mohou být bez pochyb považovaní za legendu jsou G.B.H. Od svého vzniku v roce 1978 si G.B.H. vybudovali pevnou pozici v punkové scéně. Úspěch zaznamenalo už jejich první minialbum z roku 1981, ale skutečně prorazili o rok později za pomoci svého debutního alba, které se úspěšně zabydlelo i v oficiální hitparádě.

Desky No Need To Panic (1987), A Fridge Too Far (1989) a From Here To Reality (1990) ukazují G.B.H. v jejich pozdějším období. Konec osmdesátých let znamenal pro spoustu punkových kapel předěl a posun zvuku k tehdy populárnímu heavy metalu.

Narozdíl od některých svých kolegů dávkovali G.B.H. metalové vlivy do své muziky spíše jako obohacení zvuku, než jako hlavní složku. Přes nepopiratelné zakomponování některých metalových prvků jsou tak tyhle desky stále hlavně punkově dravé a to včetně kousavých textů. G.B.H. tak na těchto albech přináší citlivě kombinovaný crossover punku, metalu a hardcoru.

Reedice na PHR Records se citlivě drží původních vydání a v grafice došlo jen k nutným změnám.


https://www.youtube.com/watch?v=iGI4zzmtaYU


Tracklist:

01. Transylvanian Perfume

02. Hearing Screams (For The Last Time)

03. To Understand

04. Makin' Whips

05. I Shot The Marshall

06. Electricity Through Space

07. Hit The Deck

08. Rumblin' Underground

09. Desparate Times

10. Gunning For The President

11. Avenues And Alleyways

12. Unanswered Prayers


Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)