phr.czAus-Rotten ‎– ...And Now Back To Our Programming


450Kč incl. tax

Profane Existence ‎– 168 LPDruhá studiová deska od pittspurgských AUS-ROTTEN, původně vydané v roce 1998, se dočkala znovuvydání a to dokonce na svém domovském labelu PROFANE EXISTENCE (USA)!

Mnohými, včetně mě je považovaná za nejlepší desku v jejich diskografii. Pro mě osobně jedna ze základních desek let devadesátých, která ovlivnila plno kapel, labelů a co je nejdůležitější, zástupy punx! Skvěle nahraná deska, kdy počáteční song má asi 16 minut (s intrama a serepetičkama které ovšem sednou jak prdel na hrnec:) a zabírá celou A stranu. Ale není to žádný symfonický punk, jen  našlapaný punkrock, nebo spíš anarchopunk USA školy. Pro mě jasní pokračovatelé ranných kapel z Profane Existence, u nás řekněme nejznámějších Resist. Středně rychlý punk s výrazným nakřáplým zpěvem, s hostující zpěvačkou Spitboy, antispolečenskými texty, ikonickou grafikou a rozkládácím plakátovým obalem jasně, který si na zeď stejně nedáš, protože by jsi měl desku bez obalu:)

Opravdu ikonická deska a jsem rád, že je tu nová verze. Přes "pouhých sedm" songů je to plnometrážní deska, bacha... Tohle má sílu tě knouckoutovat v prvním kole!

Rozhodně doporučováno, tvrdý úder do ksichtu americké společnosti a soundtrack k devadesátkám!

 

https://www.youtube.com/watch?v=b2b1mGHG55g

 

tracklist:

01. ...And Now Back To Our Programming

02. Sexist Appeal Vocals [Uncredited] – Adrienne Droogas

03. Pathetic Humanity

04. The Promise Keepers

05. The Dying And The Dead

06. Welfare Recipients

07. Xenophobia

 

 

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)