phr.czAngelic Upstarts - Bullingdon Bastards

LP (barevný) + CD

Více detailů


450Kč incl. tax

BTRC12-098LPTěžko někomu představovat tuhle working class kapelu se silným anti-fašistickým postojem. Angelic Upstarts pochází ze severo-východní Anglie a vznily už v roce 1977.

Mensi měl vždycky ve svých textech rád kontroverzi a provokaci a tenhle postoj jej drží po celou dobu existence kapely. Jeho texty vychází z dělnických kořenů a útočí na policajty i politiky.

Svůj první velký úspěch zaznamenali Upstarts už se singlem Murder Of Liddle Towers s nestárnoucí Police Oppression na druhé straně. Následovalo velké množství hitů, desek a koncertů a dnes jsou Angelic Upstarts jednoznačně legendární kapelou.

Bullingdon Bastarts je aktuální řadovka vydaná v roce 2015 (13 let od poslední studiovky) a nechybí na ní nic co mám na téhle kapele rád. Melodické punk/oi songy se silnými refrény a současným zvukem. Angelic Upstarts natočili po 40 letech od svého vzniku sakra silné album, které není jen jednou z mnoha položek v jejich diskografii. Takhle deska dokazuje, že tito staří dědkové zdaleka nepatří do starého železa.

Skladem limit na barevném vinylu s přiloženou CD verzí alba!

 

https://www.youtube.com/watch?v=dO7YAkq1peA

 

Tracklist:

 1. Tories Tories Tories (Out Out Out)
 2. Until Palestine Is Free
 3. Man Of Straw
 4. Like Father, Like Son
 5. Don’t Give An Inch
 6. Build Your House On Sand
 7. Idss
 8. Take It Apart
 9. Obscenity
 10. Reptile Rule
 11. Streets Of St.Pauli
 12. Give The Fox A Gun

 

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)