phr.czCrack, The - In Search Of...


400Kč incl. tax

RRS85LPThe Crack jsou chytlavý anglický oi, kapela vznikla začátkem osmdesátých let, s přestávkami funguje dodnes. S vydáváním desek je to poslabší, měřeno přísným metrem vlastně dodnes nevydali regulérní desku :) Mají za sebou sérii singlů, desetipalec a živák.

To co si čtete je recenze na "debutní desku" která je ovšem nedeskou. Obsahuje totiž tři zingly z let 1982-1983 a vyšla na společném LP u legendárních Link records v roce 1989! Ony tři singly jsou nahrané jako cena pro vítěze televizního pořadu "Battle of the band", se super produkcí a skvělým zvukem. Na jednom z nich se například podílel Vic Maile, člověk který pomáhal Motorhead... Slušná cena pro vítěze ne? Obal téhle desky maloval Steve Friel, kterého zajisté znáš jako dvorního malíře Bad Manners. 

Tahle dílo je prostě vyladěné a silné od začátku do konce. Nadupané silnýma oi hymnama, které nejsou moderní oi, ale starý poctivý anglický oi z dělnických čtvrtí, s melodikou silnou jako Temže a chytlavou jak to jen nejvíc jde. Ne nadarmo právě tohle album zmiňuje většina oi kapel jako svou inspiraci.

Ostatně, není nutné chodit kolem horké kaše, nahrávku znáš i ty z nějaké párty...

 

POVINNOST!

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=60DJebJ-jAU

 

tracklist:

01. My World

02. Take Me Away

03. You Keep Running

04. Hard Road

05. Don't Just Sit There

06. Don't You Ever Let Me Down

07. The Glory Boys

08. Everybody's Dreaming

09. I'll Be There

10. The Giddy House

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)