phr.czRubella Ballet - Danger Of Death

LP (barevný) + CD

Více detailů


400Kč incl. tax

OVER 162LPDíky čertu. Rubella Ballet vždy přinášeli barvy do světa, kde převládala černá. Kapela složená kolem tvrdého jádra, které tvoří Sid Truelove a Zillah Minx, vznikla už v roce 1979 na jednom koncertě Crass, kdy kapela dohrála a nástroje na pódiu zůstali na chvíli opuštěné. Nebylo nic snadnějšího než se jich ujmout a nová kapela tak odehrála svůj první koncert.

Rubella Ballet aktivně koncertovali a intenzivně se účastnili na rodící se anarcho-punkové scéně. V roce 1981 pak nahráli své první demo. Na něm už bylo vše co zvuk kapely určovalo i v budoucnu – Sidova intenzivní rytmika a Zillah se svým nepřekonatelným ječákem. Kapela nahrála hromadu desek a singlů než koncem osmdesátých let ukončila činnost. Znovu na scénu se pak vrátila po 25 letech a v roce 2014 vydala své comebackové album Punk Planet.

Aktuální deska Danger Of Death je zatím druhá od jejich návratu na scénu. Deska vyzrálejší, možná trochu propracovanější, nebo chceš-li dospělejší. Ale zároveň deska, které nechybí nic co dělá Rubella Ballet tak výjimečnými.

 

https://www.youtube.com/watch?v=UkZy6QWWCSM

 

Tracklist:

 1. Danger Of Death
 2. Tower Block Terror
 3. Cradle To Grave
 4. Gender Control
 5. Crash & Burn
 6. Blood Money
 7. Terminator Technology
 8. Death From Above
 9. Genocide Agenda
 10. We Won’t Eat The Dead
 11. Robot Dystopia

 

 

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky