phr.czArrogant Twins - Simple Songs For Complicated People

LP (barevný)

Více detailů


350Kč incl. tax

ER23LPMéďa a Ben nejsou neznámá dvojice. Praha a Londýn. Znáte je třeba z mělnických Anyway.

Dokáže kytara a bicí fungovat stejně jako dvě kytary, basa a bicí? Existuje mnoho důkazů, že ano. Mantar. Eagle Twin. Jucifer. White Stripes. Nebo Dead Letters. (A teď si představte pomalé, významné mrknutí). Arrogant Twins jsou další v tomhle výčtu. Jejich sound naživo je plný, hutný a nic mu nechybí. Show a charisma můžeš rozdat i vsedě za bubny, stejně jako s kytarou úplně na dotek k publiku. Co ale přináší červený vinyl?

Rock’n’roll, přece. Rock’n’roll, v duchu té nejlepší garážové tradice, s odkazy na všechno, co vzniklo mezi The Sonics a The Hives. Žádné orgie, ale půlhodinová řezničina.

Out Of Control? Zásah! I Am What I Am? Zásah! Kick Your Love Back? Zásah, potopeno! Řízné riffy a perfektní práce se zvukem kytary, výrazné záseky bicích, žádné přehnané činely, žádné orgie.

Arrogant Twins moc dobře chápou, že když jsou jen dva, nemůžou nic jen tak zašudlat. Je znát, že vědí, jaký sound chtějí mít a jak ho docílit. Klobouk dolů. Baví mě i poloha, kterou kapela ukazuje v písničkách Live Forever, You’ve Always Been A Bitch (Now It’s My Turn) a především Die In The Morning. Celé to zní zahrané jen tak mimochodem, s lehkostí, ale ohromnou energií.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6Sia8iynDBQ

 

Tracklist:


01. Vices

02. Out Of Control

03. I Am What I Am

04. For All The Times We've Been Down

05. Kick Your Love Back

06. Obnoxious Cunt

07. Die In The Morning

08. You've Always Been A Bitch

09.Live Forever

10. Savages

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)