phr.czOi Polloi - Total anarchoi

LP, červený limit 200ks

Více detailů


450Kč incl. tax

STEPLP073Oi polloi není třeba obšírněji představovat, dnes už klasický skotský punk. Tahle deska je napůl studiovka, napůl živák zřejmě z Punx picnicu v Edinburghu. Nahrávky jsou z první poloviny devadesátých let, ještě se starým kytaristou, takže jsou víc dřevo. Ale zase takový dřevní jako první desky to není:)

Na A straně se odehrávají klasické songy známé ze singlů, nesmí chybět hitové Nuclear waste, Punx picnic nebo Scum. Netuším a v obalu se to nedozvíte, jeslti to jsou singlové verze nebo je to znovu nahrané. Každopádně, tohle jsou povinné songy a jestli tohle mají být devadesátky, tak to byly fakt skvělé časy!

Deska vyšla opět u anglického labelu Step 1, který se dá popsat jako "nekecat a makat pro scénu". Neuvěřitelně dlouho působící label, od první poloviny devadesátek dodnes, aniž by uhnul ze své punk-oi cesty. A stále je to malá firmička o jednom člověku a pár kámoších. Respekt!

Deska má tentokrát žluté pozadí obalu a potištěný sáček, kde kapela dopsala v roce vydání (2019) vtipnou formou popisuje proč koupit desku, festival v Edinburghu, kde sehnat jejich desky, proč neodpovídají na emaily a podle rozsahu textu nejvíc ožehavé téma - co nemá obsahovat místo na spaní pro kapely:)

 

https://www.youtube.com/watch?v=aFqW2tAwJt4

 

tracklist:

01. Nuclear waste

02. Boot down the door

03. Pigs for slaughter

04. Scum

05. Thrown on the scrap heap

06. Punx picnic

07. Mindless few

08. Unite and win

09. Omnicide

10. Americans out

11. Pigs for slaughter

12. Thugs in uniform 

13. Nazi scum

14. Nuclear waste

15. Free the henge

16. Punx picnic

 

 

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)