phr.czFull Moon no.4

Hudební magazín

Více detailů


99Kč incl. tax

FM4V úterý 24. srpna 2010 vyšlo nové číslo hudebního měsíčníku Full Moon. Obálce vládnou Arcade Fire (uvnitř je recenze nové desky a vzpomínka na slavný Pohřeb), volným leitmotivem je tetování, proto také rozhovor s Musou, tatérem studia Tribo, nebo Pavlem Hejátkem, jedním z nejpotetovanějších lidí v republice.
V rozhovorech dále najdete Dva, Misery Index, Toda A z Firewater, Brendana Flowerse z Killers, který v září vydá sólový debut, DJ Shadowa nebo The Ex. Hlavní články připomenou vydání desky Interpol a Eels, koncerty Atari Teenage Riot, Tindersticks nebo Stinga. Reportáž čísla patří výsadku "kluků z New York City" Scotta McClouda (Paramount Styles, Girls Against Boys), Paula Wallfische (Botanica) a zmíněného Toda A a Firewater. Všichni tři na přelomu července a srpna hráli v Česku. Recenze zahrnují nové desky Laurie Anderson, Les Savy Fav, nové kapely Trenta Reznora How to Destroy Angels, duel Africa Hitech vs. Space Invadas a další.
Odstartoval seriál o českých vydavatelstvích, v prvním díle Piper Records (Nierika, Miou Miou, Lu, Milano...). Z reportáží stojí za zmínku Mike Patton s orchestrem v Polsku, výsek evropského turné Converge (včetně Polska), festivaly Melt! (Německo) a OFF (Polsko) nebo samostatný koncert Black Heart Procession v duu (Polsko, jak jinak). Nechybí komiksy, Al Burian ani Paul Wallfisch.


http://www.fullmoonmagazine.cz/

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky