phr.czActive minds - It's perfectly obvious that this system doesn't work


250Kč incl. tax

AMIPOTTSDWLPDuo anglických bratrů, jejichž silně angažovaná poselství v duchu rychlého punku/Hc se šíří scénou od roku 1986 mají novou desku! Tentokrát překvapivě i na CD, protože AM si v očích některých založili kariéru na tom že jsou zásadní odpůrci CD. Inu, časy se mění, lidi taky a kdo se nemění, neakceptuje skutečnost nebo je univerzálně nejchytřejší - skončí:)
Tak jako tak, AM mají vzácný dar otevírat textově témata o kterých se moc nemluví nebo mluvit "nemá", anebo prostě lidi, kterým nedochází souvislosti, je nechápou. Prostě a jednoduše - otevírání Pandořiných skříněk, provokace a nutnost použít hlavu jsou věci co tahle kapela zvládá dokonale! Texty jsou priorita AM - vypíchl bych nejparádnější Punk rock fanatsy life existence - o žití punků v jejich vlastním světě, který se ovšem moc neshoduje s tím opravdickým - vše zdařile korunováno fotkou Ramba v triku CRASS:) Na tuhle tématiku volně navazuje i cena nahrávek AM - jsou v prodeji za minimální náklady - já osobně mám obavu že spíš pod ně -ale jako vzkaz fanouškům a gesto do ksichtu hudebního průmyslu si to zaslouží ocenění!
Pokud se jedná o muziku - AM jsou pořád to co kdysi - jedovatý naštvaný punk, který vytváří duo kytara/bicí. Ovšem, zvuk je plný, energický a řádně nasraný... Zpěvy propracované - a já v jejich muzice vidím odkazy Discharge, nebo staréhu UK anarchopunku typu Disrupters, přenesené do dnešní doby a upravené na něco jednovatější Varukers slinu. Kapela se ovšem nebrání ani iným vlivům, lehký náznak grindu nebo anglického tradicionálu tomu dává parádní šmrnc!


www.myspace.com/activemindspunk


Tracklist:

01. In God We're Trussed
02. Punk Rock Fantasy Life Existence
03. It's Perfectly Obvious That This System Doesn't Work
04. A Microchip On Your Shoulder
05. Blinded By Science
06. Judgemental Voice
07. Closed Minds - Restricted Lives
08. New World Law And Order
09. Sponge
10. Junk Food
11. Exception To Their Rule
12. Human Beings Uber Alles
12. The Holy Babble

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky