Noise master 37

110,00 Kč
S DPH

116 stran, A5

Množství

V době, kdy se všechno zdražuje a konkrétně papír včetně všeho, co souvisí s tiskem, si dovolil NOISE MASTER vyrukovat s dalším číslem. To nese numero 37, má 126 stran toho typického bídného zpracování, které ho provází již od roku 1996, ale je opět z tiskárny, tak jak tomu bylo u předchozího čísla. Příznivci hardcore punku, grindcore či metalu si přijdou na své.

První ze tří nosných rozhovorů je veden s Maxem ze Singapuru, který řve v GARAPAL. Dostaneme se i na jeho další kapelu sídlící v Anglii a nakousneme i působení v Kataru.

Druhý „větší“ rozhovor je o veličině české noiseové scény, umělci a malíři Petrovi Válkovi, který je známý také díky výrobě samohybů. Velký to experimentátor! Opravdu doporučuji vyhledat jeho díla.

S posledním nosným povídáním se přesuneme do Batu Pahat (Malajsie), kde sídlí kapela BAD IDEA, klub The Wall a kvůli těmto aktivitám byl vyzpovídán Uda.

Číslo 37 přináší po dlouhé době sekci „představovací rozhovory“. V nich byla zpovídána velká část muzikantů. GORC – beatová mlátička na vlně extrémního crust grinding hardcore. FORREST X TRUMP je extrémní power violence. CONTINUA RECTO – tvrdá punk hardcore jízda. SIXTH DIMENSION – tradiční český thrash metal zabalený do nového zvuku. ČLOVĚK V PLÍSNI – hutný grind crust metal, jejich zvuk vraždí. LIFE INSIDE OUT – hardcore, kde najdete někdy punkovější uchopení, jindy thrashovější. NOTHING TO ME – hardcore punk se silnými melodiemi a sbory. FORCE OF HELL – thrash metalová rubanice. TERMINAL – násilný grindcore sypec. AUTONOÉ – nová nahrávka = hardcore punk s citem pro silné melodie! ANTIGEN – velmi zručný mezinárodní melodický crust punk. LOCURA – grinding crustová rozbuška. HATERS – technicky vyšperkovaný hardcore punk s masivním soundem, tohle zabíjí!

Další část zinu obsahuje biografii iránské kapely INTEGRAL RIGOR. Spoustu recenzí na kazety, vinyly, fanziny a nechybí poohlédnutí za koncerty převážně z roku 2020.

NOISE MASTER č.37 vychází 10. 12. 2021.

NMzine37