• Nové

Evil Conduct – Today's Rebellion

500,00 Kč

LP

Množství

Od své reinkarnace v roce 1999 byli Evil Conduct aktivnější než kdykoli předtím. Spatřilo světlo světa několik EP, split EP a plnohodnotných desek a tyhle holandské Oi legendy ještě neplánují v dohledné době skončit, a v roce 2014 vydanéu nové album "Today's Rebellion" u Randale Records (Evropa) a Six Feet Under Records (USA) je toho důkazem!

 "Today's Rebellion" je již jejich šestým albem a mnozí říkají, že pokud jste slyšeli jedno album Evil Conduct, slyšeli jste je všechna. Částečně je to pravda, Evil Conduct nevytáhli žádné triky z klobouku ani nezkoušejí něco nového, ale drží se svého stylu a pokračují v tom, co jim jde nejlépe - dělají jednoduché, ale skvělé písničky, které se postarají o to, abyste se při poslechu jejich alb doma nebo při návštěvě některého z jejich koncertů dobře bavili.

 A přesně takovou budete mít při poslechu každé jednotlivé písně na "Today's Rebellion". Ať už je to o skinheadském způsobu života, tetování, o tom, jak se rebelie mění v prachy, o dobách slávy, o policajtech, o jejich poctě londýnské kapele "Oi! Oi! The Shop" nebo o velkém bratrovi, který tě sleduje... Najde se tu něco, s čím se ztotožní každý, kdo má rád Oi! a punkovou hudbu. Tihle holandští oi kluci nacpaní třemi akordy, spoustou melodií a chytlavýma, snadno zapamatovatelnýma refrény vás donutí zpívat během chvilky, což je síla téhle klasické kapely. Proč by to někdo chtěl měnit?

 Pokud jste tedy fanoušky Evil Conduct, budete přesně vědět, co můžete očekávat, a i když zvuk zůstává stejný, s každým dalším vydáním Evil Conduct sílí jako nikdy předtím, což z "Today's Rebellion" dělá jedno z mých nejoblíbenějších alb tohoto tria k dnešnímu dni!

https://www.youtube.com/watch?v=vHzadyUL344

tracklist:

01. This Flame

02. That Old Tattoo

03. Today's Rebellion

04. Oi! Oi! The Shop

05. CCTV

06. Bent Coppers

07. Gone By Tomorrow

08. Something About You

09. Never Again

10. The Best Years Of Your Life

RAN186LP