ACTIVE MINDS - It's Perfectly Obvious that This System Doesn't Work

Active minds - It's perfectly obvious that this system doesn't work

300,00 Kč

LP

Množství
Poslední kus skladem

Duo anglických bratrů, jejichž silně angažovaná poselství v duchu rychlého punku/Hc se šíří scénou od roku 1986 mají novou desku! Tentokrát překvapivě i na CD, protože AM si v očích některých založili kariéru na tom že jsou zásadní odpůrci CD. Inu, časy se mění, lidi taky a kdo se nemění, neakceptuje skutečnost nebo je univerzálně nejchytřejší - skončí:)
Tak jako tak, AM mají vzácný dar otevírat textově témata o kterých se moc nemluví nebo mluvit "nemá", anebo prostě lidi, kterým nedochází souvislosti, je nechápou. Prostě a jednoduše - otevírání Pandořiných skříněk, provokace a nutnost použít hlavu jsou věci co tahle kapela zvládá dokonale! Texty jsou priorita AM - vypíchl bych nejparádnější Punk rock fanatsy life existence - o žití punků v jejich vlastním světě, který se ovšem moc neshoduje s tím opravdickým - vše zdařile korunováno fotkou Ramba v triku CRASS:) Na tuhle tématiku volně navazuje i cena nahrávek AM - jsou v prodeji za minimální náklady - já osobně mám obavu že spíš pod ně -ale jako vzkaz fanouškům a gesto do ksichtu hudebního průmyslu si to zaslouží ocenění!
Pokud se jedná o muziku - AM jsou pořád to co kdysi - jedovatý naštvaný punk, který vytváří duo kytara/bicí. Ovšem, zvuk je plný, energický a řádně nasraný... Zpěvy propracované - a já v jejich muzice vidím odkazy Discharge, nebo staréhu UK anarchopunku typu Disrupters, přenesené do dnešní doby a upravené na něco jednovatější Varukers slinu. Kapela se ovšem nebrání ani iným vlivům, lehký náznak grindu nebo anglického tradicionálu tomu dává parádní šmrnc!


www.myspace.com/activemindspunk


Tracklist:

01. In God We're Trussed
02. Punk Rock Fantasy Life Existence
03. It's Perfectly Obvious That This System Doesn't Work
04. A Microchip On Your Shoulder
05. Blinded By Science
06. Judgemental Voice
07. Closed Minds - Restricted Lives
08. New World Law And Order
09. Sponge
10. Junk Food
11. Exception To Their Rule
12. Human Beings Uber Alles
12. The Holy Babble

AMIPOTTSDWLP