Zeměžluč - Hledání

Zeměžluč - Hledání

500,00 Kč
S DPH

2xLP+CD

Množství

Po osmi letech brněnská punkrock legenda Zeměžluč přichází s novým řadovým albem. Během let, které uběhly od poslední řadové desky kapela vydala několik singlů a aktivně koncertovala, rozhodně tak nelze hovořit o stagnaci. Nová deska je nahraná během jara a léta v novém brněnském studiu Sonidos a materiálu, i po pečlivé probírce, je tolik, že zaplnil dvě LP, nebo jedno CD:) a minutáž je lehce přes hodinu. 
Jestli nějaká kapela zraje jak víno a je desku od desky lepší, je to právě Zeměžluč. Už poslední singly naznačily směr, kterým se kapela vydala a nová deska v nastoupeném směru pokračuje. Přímočaře punkrockové, ale nikoliv primitivní skladby s množství lehce zapamatovatelných melodií a k tomu již klasické Šotyho texty, které jsou osobní, objevné, přemýšlivé ale i jedovaté a filozofující. Na desce je ovšem několik méně dogmatických skladeb, v jedné z nich zpívá i zahraniční host, zpěvačka francouzských La Fraction, Magali, najdeš zde i odkaz na Bo Diddleyho. 
Samostatnou kapitolou je zpracování desky. Dá se s jistotou říct, že něco podobného je neobvyklé nejen u nás, ale i ve světovém měřítku. Album totiž na vinylu vychází jako double LP zabalené v luxusním trojitém gatefoldu (s extrémně tlustým hřbetem), vše je vytištěno na ultratvrdém kartonu s vysokou gramáží. U každého LP navíc najdete i CD s kompletní nahrávkou (CD vychází i samostatně pro ty, co si zatím nepořídili gramec). Vychází i limitovaná číslovaná edice 150ks, kde kromě výše uvedeného najdete i plakát a hlavně bonusový 7“ singl s dalšími dvěma skladbami! 

Ukázky: http://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/hled-n 

Tracklist: 

01. Hledání 
02. Hannover - Nottingham 
03. Zas znova a znova 
04. Žluč 
05. Povzdech 
06. Locked-in-syndrom... 
07. Sbohem Bo 
08. Cesta 
09. Živočišná výroba 
10. XXI. století 
11. Poprvé i naposled 
12. Á la Marion 
13. Já jsem řekl 
14. Stav mysli 
15. Zapomeneš 
16. Tak to není 
17. Dostaneš do držky 
18. Jsem 
19. Každý den je dar 
20. Vídeňská ohlédnutí 
21. V ten den 
22. Tichá noc 
23. Má duše 
24. Na co myslet dřív

PH130LP