• Nové

Control - Ballad of a working man

500,00 Kč

LP

Množství

Po různých vydáních u labelů jako Step-1, Longshot Music a Contra Records našla britská skupina Control nový domov u Randale Records, kde vydala své třetí řadové album "Ballad Of The Working Man". Po dvou úžasných albech "Hooligan Rock 'n' Roll" a "Punk Rock Ruined My Life" nebylo ani tak otázkou, zda si kapela dokáže udržet kvalitu, ale spíše bylo otázkou, kdy ku*va vyjde jejich další úžasná deska.

 A ejhle, dva roky po "Punk Rock Ruined My Life" je tu, 15 nových "balad" pro nás pracující muže a ženy od jedné z nejlepších britských punkových kapel! I když se album jmenuje "Ballad Of The Working Man", klidně by se mohlo jmenovat "Anthems For The Working Man", protože přesně to toto album obsahuje, skladba za skladbou Control přináší hymnické písně pro pracující třídu, pro ty, kteří chtějí pracovat, ale prostě nemohou najít práci, a pro ty, kteří se jen snaží přežít ze dne na den.

Kpela je definovaná silnou a melodickou směsí punkrocku, streetpunku, Oi! a tu a tam nějakého vlivu Motörhead. Takže dostanete silný mix textů, se kterými se můžete ztotožnit, a vynikající muzikantské výkony, díky kterým si budete chtít tohle album pouštět znovu a znovu. Rok 2013 se ukazuje jako další úžasný rok Oi! a streetpunkové hudby a s "Ballad Of The Working Man" je Control rozhodně špičkou! Musíte mít!

zdroj: https://americanoi.wixsite.com/

tracklist:

01. Ballad of the working man

02. The only thing I know

03. Tattoos

04. Feeling the pain

05. Angry Punk rock song

06. Im not doing it

07. Liberty

08. Another country gone wrong

09. Knuckle down

10. Trouble

11. Back in the day

12. Forgotten generation

13. Tribal

14. Revenge

15. Simple soul

RAN 148LP